Jeśli chcesz posłuchać tekstu, zaznacz go i kliknij głośniczek.   Click to listen highlighted text! Jeśli chcesz posłuchać tekstu, zaznacz go i kliknij głośniczek. Powered By GSpeech

W związku z trwającymi w naszym kraju obchodami 100 rocznicy odzyskania niepodległości, nasi uczniowie wzięli udział w konkursie plastycznym "Pocztówka na sto lat - moja niepodległa", którego organizatorami jest Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach. 

Tematyka prac, wykonanych dowolną techniką, była ściśle związana z ideą konkursu czyli zaprojektowaniem pocztówki dotyczącej upamiętnienia stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości.

Spośród 10 prac uczniów naszej szkoły, jury szkolne w składzie p.  Agata Bielica i p. Justyna Dobrzyńska-Pietrek, wyłoniło dwie prace: Marleny Goldy z klasy IVb i Wiktorii Szczepańczyk z klasy IIIb. Obie prace zostały przesłane do Organizatora. Pozostałe będzie można zobaczyć na ekspozycji w holu szkoły oraz na stronie internetowej. Wszystkim uczestnikom etapu szkolnego dziękujemy, natomiast za finalistki " trzymamy kciuki"!   

Zobacz zdjęcia.

Współpracujemy z:

JSN Pixel template designed by JoomlaShine.com
Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech