Jeśli chcesz posłuchać tekstu, zaznacz go i kliknij głośniczek.   Click to listen highlighted text! Jeśli chcesz posłuchać tekstu, zaznacz go i kliknij głośniczek. Powered By GSpeech

Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 26 lutego 2021 r. zmieniającym rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 ( Dz.U. 2021, poz.366) do dnia 14 marca 2021 r. uczniowie Technikum Ekonomicznego, słuchacze Liceum dla Dorosłych oraz kwalifikacyjnych kursów zawodowych nadal będą uczyć się zdalnie.

W dniach od  3 do 16 marca zostaną przeprowadzone  testy diagnostyczne w zakresie poziomu przygotowania uczniów do egzaminu maturalnego (tzw. próbne egzaminy maturalne).

Ogólne informacje na temat testów , harmonogram przeprowadzania testów z poszczególnych przedmiotów oraz wytyczne dotyczące  przeprowadzania testów w reżimie sanitarnym są dostępne na stronie  CKE oraz OKE Jaworzno. Szczegółowe informacje są przekazywane uczniom Technikum Ekonomicznego za pomocą dziennika elektronicznego i klasowych adresów mailowych . Uczniowie Liceum dla Dorosłych otrzymują informację za pośrednictwem poczty elektronicznej. 

Pozdrawiam, życzę dużo zdrowia i wytrwałości                                                                                                                                  

Monika Upława

Dyrektor CKZiU w Chorzowie

Współpracujemy z:

JSN Pixel template designed by JoomlaShine.com
Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech