Jeśli chcesz posłuchać tekstu, zaznacz go i kliknij głośniczek.   Click to listen highlighted text! Jeśli chcesz posłuchać tekstu, zaznacz go i kliknij głośniczek. Powered By GSpeech

Od 15-go do 20-go października 2007 roku świętowaliśmy 110 lat istnienia szkoły. W sobotę, ostatniego dnia obchodów, odbyły się całodzienne uroczystości. Ponieważ jeszcze w tym dniu zgłaszały się do nas osoby, które wcześniej się nie zarejestrowały, a przyjmowaliśmy wszystkich z otwartymi ramionami, nie możemy powiedzieć, ile osób zarejestrowało się na naszych obchodach. Wiemy, że ponad 400 osób zgłosiło chęć uczestnictwa z wyprzedzeniem.

Dziękujemy wszystkim, którzy wraz z nami zdecydowali się uczcić tak długie istnienie naszej wspólnej szkoły!

W miarę możliwości na stronie będą umieszczane zdjęcia, fragmenty nakręconych filmików, opisy i komentarze.

Zachęcamy wszystkich chętnych, aby podzielili się z innymi wspomnieniami z tego dnia. Czy będą to zdjęcia, wrażenia, wspominki... Czekamy na słowa konstruktywanej krytyki, ale i na pochwały. Chcemy wiedzieć, czy się Wam, drodzy goście podobało, czekamy na propozycje co jeszcze chcielibyście na następnym zjeździe. Postaramy się umieścić na stronie wszystkie wypowiedzi, lub chociaż te najciekawsze. Czekamy!

 

Współpracujemy z:

JSN Pixel template designed by JoomlaShine.com
Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech