Jeśli chcesz posłuchać tekstu, zaznacz go i kliknij głośniczek.   Click to listen highlighted text! Jeśli chcesz posłuchać tekstu, zaznacz go i kliknij głośniczek. Powered By GSpeech

 ZESPOŁY  PROBLEMOWE DZIAŁAJĄCE W RAMACH  RADY PEDAGOGICZNEJ

CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO I USTAWICZNEGO W CHORZOWIE

         ROK SZKOLNY 2021/2022

 ZESPÓŁ DS. ANALIZY WYNIKÓW EGZAMINÓW ZEWNĘTRZNYCH

             1)        Mariola Stryjecka – przewodnicząca

             2)        Ewelina Lipiec

             3)        Rafał Głowoc

             4)        Bożena Marcisz

             5)        Justyna Przybytek

 

 ZESPÓŁ DS. NOWELIZACJI PRAWA WEWNĄTRZSZKOLNEGO:

             1)        J. Dobrzyńska –Pietrek - przewodnicząca

             2)        Agata Bielica

             3)        Bożena Błyszczak

             4)        Aldona Goł

             5)        Justyna Przybytek

 

ZESPÓŁ DS.PROJEKTÓW EDUKACYJNYCH, WSPÓŁFINANSOWANYCH PRZEZ UE:

             1)        Michał Seget – przewodniczący

             2)        Joanna Czechowicz-Kwaśniewicz

             3)        Aldona Goł

             4)        Ewelina Lipiec

             5)        Bożena Marcisz

             6)        Barbara Marzec

             7)        Edyta Strzelczyk

             8)        Irena Niemczykowska

             9)        Agata Bielica

          10)        Lucyna Sojka

 

ZESPÓŁ DS. PROMOCJI SZKOŁY:

             1)        Agata Bielica– przewodnicząca

             2)        Bożena Błyszczak

             3)        Justyna Dobrzyńska-Pietrek

             4)        Rafał Głowoc

             5)        Katarzyna Hojda

             6)        Gabriela Kajda-Bek

             7)        Aleksandra Kosmala- Przeczek

             8)        Barbara Marzec

             9)        Maciej Nawotka

          10)        Lucyna Nieśpiałowska

          11)        Irena Niemczykowska

          12)        Jolanta Płaza

          13)        Renata Pisarczyk

          14)        Beata Pindral – Bednarz

          15)        Justyna Przybytek

          16)        Mariola Stryjecka

          17)        Edyta Strzelczyk

          18)        Michał Seget

          19)        Ryszard Zawadzki

          20)        Katarzyna Kołodziej

          21)        Małgorzata Gierot

 

ZESPÓŁ DS. POMOCY MATERIALNEJ:

             1)        Grzegorz Mikołajczak

             2)        Agata Bielica

             3)        Barbara Kozera

 

ZESPÓŁ DS.WYCHOWANIA I PROFILAKTYKI

             1)        Agata Bielica – przewodnicząca

             2)        Justyna Dobrzyńska –Pietrek

             3)        Katarzyna Hojda

             4)        Bożena Marcisz

             5)        Irena Niemczykowska

             6)        Lucyna Niespiałowska

             7)        Justyna Przybytek

             8)        Lucyna Sojka

             9)        Mariola Stryjecka

          10)        Katarzyna Kołodziej

          11)        Edyta Strzelczyk

          12)        Aleksandra Kosmala-Przeczek

 

ZESPÓŁ DS. WEWNĄTRZSZKOLNEGO SYSTEMU DORADZTWA ZAWODOWEGO:

1)         Jolanta Płaza

2)         Małgorzata Gierot

3)         Maciej Nawotka

4)         Michał Seget

 

ZESPOŁY DS. OPRACOWANIA PROGRAMÓW KSZTAŁCENIA W ZAWODZIE – KOORDYNATORZY:

                    1)        Technik ekonomista – Katarzyna Kołodziej

                    2)        Technik rachunkowości – Anna Mandzewska ( wz. Jolanta Płaza)

                    3)        Technik logistyk – Edyta Strzelczyk

                    4)        Technik organizacji turystyki –Lucyna Sojka

                    5)        Technik spedytor – Edyta Strzelczyk

                    6)        Technik handlowiec – Grzegorz Mikołajczak

 CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO I USTAWICZNEGO W CHORZOWIE ROK SZKOLNY 2021/2022 PRZYDZIAŁ CZYNNOŚCI DODATKOWYCH:

  1. M. Stryjecka – przewodnicząca KPO
  2. J. Płaza – przewodnicząca KPZ
  3. Goł – protokolant rady pedagogicznej
  4. Niemczykowska – opiekun samorządu szkolnego,
  5. K. Kołodziej – koordynator współpracy z uczelniami wyższymi
  6. L. Sojka – koordynator egzaminu maturalnego, opiekun Klubu Europejskiego
  7. E. Strzelczyk– koordynator ds. konkursów, olimpiad; koordynator egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie
  8. J. Przybytek – opiekun szkolnej gazetki
  9. B. Kozera, Piotr Szkutnik – opiekunowie strony internetowej,
  10. R. Głowoc – koordynator ds. wdrażania platformy „ Moodle”
  11. B. Kozera, A. Mandzewska, R. Głowoc - administratorzy dziennika elektronicznego

Współpracujemy z:

JSN Pixel template designed by JoomlaShine.com
Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech